فصل دوم بازی Life is Strange به زودی منتشر خواهد شد

کالاسودا- فصل دوم بازی Life is Strange به زودی منتشر خواهد شد. با توجه با اخبار منتشر شده از شرکت سازنده این بازی پرطرفدار به نظر می آید این بازی که در نسخه اول خود شهرت بسیاری را به دست آورده است از پاییز امسال نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد.

Life is Strange 2 یا به عبارتی دیگر فصل دوم بازی Life is Strange قرار است در پنج قسمت مطابق فصل اول ساخته شود. با توجه به نسخه قدیمی باید این انتظار را داشت که قسمت های این فصل در فاصله های زمانی کوتاه مدت منتشر شود. استودیو دنت ناد اطلاعات زیادی را در اختیار کاربران قرار نداده است و تنها بیان کرده که این بازی ادامه و دنباله ایی از بازی نسخه اول است که سازندگان آن سعی داشته اند در همان فضا موضوعات جدیدی را در بازی خود ایجاد کنند. استودیو یاد شده همچنین بیان کرده است که اطلاعات بیشتر در مورد این عنوان ارزشمند دو ماه قبل از عرضه قسمت اول این بازی منتشر خواهد شد و اطلاعات تکمیلی را در اختیار گیمر ها و رقبا قرار خواهد گرفت.

نسخه اول این بازی در سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر شد و یکی از اولین بازی های بخش بندی شده لقب گرفت حال سازندگان این بازی که امید بسیار زیادی به پرطرفدار تر شدن نسخه دوم دارند اعلام کرده اند که علاقه مندان می توانند در نیمه سوم سال ۲۰۱۸ بازی محبوب خود را دنبال کنند این بازی مانند نسخه قبلی برای کنسول های بازی پلی استیشن چهار،ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد و هنوز خبری از قیمت این بازی ارزشمند منتشر نشده است. آیا فکر می کنید که سازندگان این بازی  می توانند از شهرت نسخه قدیمی خود دفاع کنند یا مانند بسیاری از بازی ها تنها به دلیل عالی بودن نسخه قبل مورد توجه قرار خواهند گرفت؟

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

نوشته فصل دوم بازی Life is Strange به زودی منتشر خواهد شد اولین بار در کالاسودا. پدیدار شد.