حراج تابستانه استریم؛ Shadowrun Returns رایگان شد

کالاسودا- بازی رایانه ایی Shadowrun Returns Deluxe Edition برای مدت بسیار کوتاهی رایگان شد. همانطور که در روز های گذشته اخبار هیجان انگیزی در مورد حراج تابستانه شبکه استریم مطرح شده بود این بار نوبت به بازی بسیار زیبای Shadowrun Returns Deluxe Edition رسید که با قیمت ۲۵ دلار به فروش می رسد و در اختیار کاربران قرار می گیرد.

شبکه استریم مانند رویه هر ساله خود قصد دارد عناوین جدیدی را با تخفیف های قابل توجه در اختیار کاربران قرار دهد در این میان این شبکه از مدت ها پیش عنوان کرده بود که می خواهد برخی عنواین قدیمی تر را به صورت رایگان موجود کند. با توجه به این خبر عجیب نبود که بازی یاد شده که در سال های گذشته بسیار پرطرفدار بود در این لیست قرار گیرد. علاقه مندان این بازی می توانند از طریق وب سایت هامبل باندل آن را به صورت رایگان دریافت کنند. برای مراجعه به وب سایت یاد شده در این قسمت کلیک کنید.

این بازی درسال ۲۰۱۳ توسط استودیو Harebrained Schemes برای رایانه های شخصی منتشر شد و مدتی بعد نیز برای گوشی موبایل منتشر شد. این بازی نقش آفرینی تاکتیکی طرفداران بسیار زیادی دارد و در سال انتشار خود یکی از برترین بازی های سال نیز لقب گرفت. در طول چند سال اخیر برای اولین بار است که کاربران می‌توانند این بازی را به صورت رایگان دریافت کنند. البته لازم به ذکر است کاربرانی که قصد دریافت این بازی بسیار زیبا را دارند تا آخر امروز یعنی ۲ تیر (۲۳ ژانویه ) می‌توانند با مراجه به وب سایت یاد شده این بازی ارزشمند را دریافت کنند. اگر از علاقه مندان بازی های رایانه ایی هیجان انگیز هستید و یا علاقه دارید این عنوان زیبا را دوباره بازی کنید بهتر است از این فرصت طلایی استفاده کرده و این موقعیت عالی را از دست ندهید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

نوشته حراج تابستانه استریم؛ Shadowrun Returns رایگان شد اولین بار در کالاسودا. پدیدار شد.